KLUBOVÉ TAXI - rozvoz mezi našimi kluby ZDARMA!

V případě, že navštívíte jeden náš klub, do druhého máte vstup ZDARMA!

UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme naše zákazníky!

Pokud vás některý nepoctivý taxikář bude přesvědčovat, že naše kluby mají zavřeno, či že u nás nejsou dívky atd., prosíme, nenechte se zmást! Není to pravda!

Taxikář se vás snaží zavést tam, kde má za vás tučnou provizi, kterou stejně zaplatíte vy.

Pouze zde, na našich webových stránkách, naleznete aktualizované informace o klubech Sweet Paradise, otevírací době a dopravě do klubu.

Kupón

Stáhnout kupón

Archiv novinek

1 2 3 4 5 6 next last

24.09.2015

Viki

Černovláska, s krásně pevnými prsy se ráda baví nejen u drinku, zatančí, udělá strip, na pokoji to roztočí ve víru vášně nápaditosti a experimentů, pomazlí se, pohraje si a navnadí Vás. Hrozně ráda mění polohy a nenechá Vás vydechnout, dokud nebudete na vrcholu blaha a rozkoše křičet dost. To vše je s ní možné v soukromí nebo na hotelu. Určitě Vás nezklame!

21.09.2015

Bára

Bára je velmi usměvavá společnice se kterou se nebudete nudit. Jak mile se zavřou dveře pokoje...stává se z ní nynfomanka...

10.09.2015

Emily

Emily je mladičká prsatá brunetka, která ti splní všechna tvoje, i ta nejodvážnější,  přání... Tahle devatenáctiletá kočička s přírodníma šestkama se už na tebe moc těší..

22.08.2015

Žhavé krásky

Mona, Bea a Nina jsou zatraceně sexy kočičky.  Bude těžké si vybrat.. Rozhodneš se pro prsatou brunetku Ninu? Nebo kouzelnou lolitku Beu. Nebo snad nádhernou vášnivou Monu? Přijď k nám do klubu se přesvědčit, že horké letní noci jsou opravdu žhavé...

21.08.2015

Isabella

Rozkošná něžná blondýnka s krásným úsměvem a skvělou postavou se jmenuje Isabella. Mluví anglicky, něměcky a česky. Přijď se za ni podívat do klubu nebo si ji zavolej na escort.

16.08.2015

Nikol

Nikol je mladá roztomilá slečna s velkým úsměvem. Má rada mazlení,ale chtěla by zažít i jiné zkušenosti...

13.08.2015

Nové blondýnky

Nové krásné blondýnky Angel a Sydney se na Vás těší v našich klubech. Obě jsou vysoké a obě jsou chtivé. Přijďte se za nimi podívat.

01.08.2015

sexy kočičky

Andrea je nezkušená společnice,ale s velkou fantazii.... Zaručeně budete velmi mile překvapeni :-)

Zuzka je velmi atraktivní černovláska sportovní postavy s velkou zálibou v milování....

01.08.2015

Betty

Betty je mladá nezkušená blondýnka..Úplný nováček, který  moc rád experimentuje. A vše nové bere jako výzvu, kterou moc ráda vyzkouší...Přijď jí zaučit...

29.07.2015

Black and White

Maris je nádherná čokoládová kočička s dokonalým tělem, krásnou prdelkou a exotickým nábojem..Oxana zase malá,  drobná, tichá a tak sladká blondýnka , která se za zavřenými dveřmi  mění v totální dračici, která chce stále víc a víc...

1 2 3 4 5 6 next last