Tématické pokoje

Pokud si vyberete u nás dívku a vstoupíte s ní do tohoto pokoje, rázem se ocitnete v podpalubí jachty u Středozemního moře. Celý pokoj je precizně obložen dřevěnými palubkami a atmosféru luxusního podpalubí dokreslují kulatá okénka, za nimiž se skrývá červené osvětlení pro zvýšení a podnícení sexuálního apetitu. Kompletně dřevěný je i sprchový kout s látkovým závěsem, který je nasvícen tak, aby když se pro Vás dívka sprchuje, ladně vynikly půvabné křivky jejího těla. Střed pokoje je vyplněn velkou postelí obloženou dřevem. Abyste se cítili opravdu jako ve sladkém ráji, je pokoj vybaven doplňky, které najdete na každé lodi, jako jsou lana, sítě, záchranné kruhy a nafukovací ryby fuga. Pokud byste si chtěli ještě více zpestřit erotické hrátky, tak je v pokoji k dispozici i velice pohodlné a příhodné křesílko. 

Tento pokoj také nazýváme tábornický. 

Stěny i strop jsou vyzdobeny kresbami renomovaného umělce, tak aby zákazníkům připomínaly táboření u lesa v přírodě. Toaleta i sprchový kout jsou dřevěné ve stylu MASH, takže i během sprchování se můžete koukat ven. V posteli s podsadou z celtového stanu si s potěšením zavzpomínáte na mladá léta a určitě se vám bude líbit i ručně vyřezávaný totemový věšák.

Celý pokoj působí velmi příjemně a relaxačně, a navíc vás nebudou kousat ani mravenci!

 

Pokoj byl vytvořen ve velmi moderním stylu v kombinaci zelené a oranžové barvy. Skleněný sprchový kout z barevných luxfer a toaleta se nacházejí v zadní části pokoje a rozlehlá postel poblíž vchodu, takže lze do ní hupnout hned po příchodu do pokoje. Celkovou atmosféru pokoje dokreslují originální a intimně nasvícené obrazy.

Z tohoto pokoje dýchá útulnost a teplo.

Pokoj byl vytvořen pro pohodu, kterou nám skýtá pobřeží Havaje.

Dominantou tohoto pokoje je obrazová tapeta s mořským pobřežím a palmami. Posadit se můžete do ratanových křesílek a k dispozici je samozřejmě velká koupelna s toaletou vyvedená v modro-žluté barvě.

Pocit a pohodu léta i teplého mořského pobřeží vám navodí právě tento pokojík spolu s některou z našich děvčat.

 

Jedná se o nejmenší pokoj v našem nočním klubu. Je vybaven chromovým sprchovým koutem a postelí ve tvaru nepravidelného lichoběžníku o rozměrech 180 x 200 cm, tudíž skýtá dostatečnou plochu pro erotické hrátky.

Pokoj je obložen dřevěnými deskami a na stěny okolo postele jsou připevněna zrcadla, která se střídají tak, že tvoří šachovnici. Zrcadla jsou orámována led diodovými světelnými hady, kteří se díky úhlu, který zrcadla svírají, v zrcadlech odrážejí a vytvářejí dojem světelného bludiště.

Celkově tento pokoj po nasvícení připomíná exotické terárium, a proto jsme jej doplnili o velice zdařilé makety exotických plazů a hadů.

V tomto privátním pokoji dívky vypadají velice sexy, a at‘ jde o blondýnu nebo brunetu, tak zážitky s ní budou podtrženy tímto exoticko-živočišným prostředím.

 

Tento pokoj je mírně naladěn do středověkého stylu do doby králů a princezen.

Hlavní částí tohoto pokoje je obrovská postel s nebesy a závěsy. Postel má rozměry 2 x 3 metry a je nejlepší, pokud si chcete vzít s sebou dvě nebo i více dívek na dovádění. Pokud si s sebou vezmete i kamaráda s dívkou, tak se na téhle posteli opravdu tísnit nebudete. Velké rozměry postele svádí k těm nejdivočejším erotickým hrátkám, jaké si umíte představit.

Abychom zachovali středověkou atmosféru, tak namísto sprchového koutu je v pokoji umístěn obrovský dubový džber, který lze použít jako sprchový kout či vanu.

Nasvícení pokoje je provedeno doutnákovými žárovkami, které se mihotají a vypadají jako svíčky a dokreslují zamýšlenou atmosféru tohoto pokoje. Kdybyste se při sexu trošku víc zahřáli, tak v rozích postele najdete směrové ventilátory, které vás příjemně zchladí před dalším dováděním s děvčaty.

 

Solná jeskyně

Tento pokoj je originální solnou jeskyní se všemi léčebnými účinky, které solné jeskyně poskytují.

Konstrukce více než tisíce kilogramů solných kvádrů, prosvícených příjemným měkkým světlem, vytváří naprosto neopakovatelnou atmosféru tohoto místa.

Spojte péči o své zdraví s příjemnou zábavou s krásnou společnicí!