Whirlpool

Pokud se rozhodnete pro některý z těchto pokojů s whirlpoolem, je na pokoji VŽDY připravena láhev Bohemia sektu se skleničkami. Whirlpool je u nás VŽDY nově napuštěn příjemně teplou vodou. 

 

 

Tento pokoj je zařízen v moderním stylu v černo-červeno-bílé barvě. Sprcha a toaleta jsou odděleny stěnou z moderních skleněných cihel, ve velmi jemném italském designu. Dominantou pokoje je prosvětlený 400l whirlpool. Interiér pokoje je příjemně nasvícen led diodovými pásy v intimních barvách. Kůží potažené dveře, Vám zajistí klid a soukromí.

Dominantou tohoto pokoje je originální automobil Škoda Octavia z 50. let. V centrální části pokoje je skutečně obrovská, bíle orámovaná postel. Atmosféru 50. let navozují i retro sedačky ze stejného období se stolkem v bílém provedení.

Ve spodní části tohoto mezonetového pokoje se nachází prostorná koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem, toaletou a velkou vířivou vanou whirlpool.

Ideální prostor pro soukromí a hrátky i s několika půvabnými dívkami najednou.

 

Tento pokoj je naladěn do jemně zeleno-žlutých barev.

Dominantou tohoto pokoje je samostatně stojící vana a obrovská postel s měkoučkou matrací.

Pokud máte pocit, že je někde málo místa, tak na této posteli se nebudete mačkat ani s pěti děvčaty!. Pokoj je samozřejmě vybaven toaletou a sprchou.

 

Tento pokoj je upraven do stylu egyptských královen.

Středu velké postele dominuje originální pískovcová socha sfingy. Sprchový kout nasvícený diodami vám umožní se jemně osprchovat před bublinkovou koupelí.

Pokoj je nasvícen bodovými světly skrz mísy ze skleněných střípků na pískovcových sloupech, které obklopují postel a umocňují atmosféru starověkého Egypta.

Hlavní vybavením v tomto pokoji, které zaujme každého fajnšmejkra a fandu erotiky, je obrovská vířivá vana. Vana je zapuštěna do podlahy pokoje, aby působila dojmem egyptských lázní. Whirlpool má spoustu masážních trysek a je zespodu nasvícen bílým světlem, které odhaluje a zdůrazňuje půvaby našich dívek. Vana jsme úmyslně volili tak velkou, abyste se mohli do ní do ní ponořit se dvěma a více dívkami.

Příjemná relaxační masáž ve společnosti našich děvčat vás na tomto pokoji dokonale uvolní. A samozřejmě k bublinkové vaně, krásným dívkám a pohodě patří i šampaňské! Proto když si u nás tento pokoj se slečnou objednáte, dostanete k němu automaticky i láhev BOHEMIA SEKTU.