NAŠE KLUBY

Noční klub Sweet Paradise - DOLLY

Praha 3, Chelčického 5
Mobil: +420 731 221 259
Tel: +420 222 212 897

 

Night club Dolly se nachází v historické zástavbě čtvrti Žižkov.

Vstup do night clubu je řešen stylovým točitým schodištěm, po kterém se dostanete baru, kde vás čeká příjemné posezení v luxusních kožených sedačkách s pěkným výhledem na taneční podium. V zadní části se nacházejí privátní prostory pokojů, další privátní pokoje se nacházejí v podlaží. Ve všech pokojích jsou k dispozici sprchy nebo vany a sociální zařízení. Na pokojích je instalovaný telefon, který je spojený s barem. Ve všech pokojích night clubu je příjemná teplota a pokoje jsou dobře větratelné.

Ve všech pokojích je vždy po každém pobytu prováděn úklid a nejméně dvakrát denně jsou ošetřeny dezinfekčními prostředky. Příjemná vůně je zajištěna automatickými dávkovači vůně. Čistě vyprané a voňavé prostěradlo a ručníky jsou do pokojů dodávány vždy po každém zákazníkovi. V našich night clubech děláme vše pro to, aby se zákazníci cítili dobře a byli se všemi službami spokojeni.

Night club Sweet Paradise naleznete v srdci královských Vinohrad.

Do night clubu scházíte po schodech, které jsou zapuštěny do chodníku a jsou lemované mosazným zábradlím. Po průchodu krásnými mosaznými dveřmi a chodbou se nacházíte u baru. I tento klub vám nabízí luxusní posezení v kožených sedačkách, ze kterých máte výhled na taneční podium. Těsně u vchodu se nachází jeden z privátních pokojů, z hlavní části klubu je přístupný druhý a ostatní jsou umístěny v zadu, včetně VIP salonku.

Pokud si vyberete některou z více než sto dvaceti děvčat, které se zde střídají, naleznete ve všech pokojích potřebný klid a soukromí. V pokojích je příjemná teplota a jsou dobře větrané. Všechny pokoje jsou opatřeny sprchami nebo vanami. V každém pokoji zní eroticky podbarvená hudba a občerstvení na pokoj si můžete zajistit telefonem, který je v každém pokoji a je spojen s barem.

Noční klub Sweet Paradise

Praha 3, Slezská 75
Mobil: +420 737 668 233
Tel: +420 272 732 906