Archiv novinek


Carla
Snědá štíhlá kráska Carla je velice společenký typ. Udělá příjemný večer a pokud Ti padne do oko udělá Ti i příjemnou masáž na pokoji. Nebojí se žádné výzvy. Ráda se miluje a má neskutečně smyslné tělo.
Alexia
Alexia je divoká kráska, která se ráda baví. Má ráda pořádný sex. Zábava sex a mazlení to je její parketa. Přijď se přesvědčit. Dokáže překvapit a uspokojit i nejmlsnější jazýček.
Shante
Exotická kráska s nádherným tělem a neuvěřitelným sexappealem. Její plné rty te rozmazlí.
Ráchel
Rachel je naše nezbednice...vypadá jako andílek dokud se nezavřou dveře pokoje.
Wema
Wema je ebenová kráska. Stále se usmívá a je to takový malý ďáblík....
Stella
Tato kočička je divoká už od pohledu. Je hravá, vášnivá a nespoutaná. Miluje muže i ženy a ráda se mazlí. Stále hledá ideálního milence, který jí to udělá lépe než sama sobě a naoplátku se snaží protějšku přivodit orgasmus tak dokonalý, že se dotyčnému zamotá hlava. Krásná kombinace ženské smyslnosti a perfektní zábavy Vám zaručí nezapomenutelný zážitek.
Electra
Štíhlá křehká dívka se smyslem pro humor. Miluje polohu zezadu. Přijď se za touto zelenookou kráskou do klubu nebo si ji zavolej k sobě.
Gabriela
Gabriela je sex kočička s dokonalou prdelko :-)
Šárka
Tahle mazlivá, usměvavá kočička čeká jen na to, až jí poodhalíte své lehce i velmi zvrhlé choutky a představy. Ráda Vám splní i to, co žádná jiná. Šárka prostě nebudete mít nikdy dost a extáze, do které Vás přivede, se pro Vás stane drogou...
Meggie
Meggie je křehká útlá dívka s nevinným úsměvem. Její drobné tělíčko přímo dychtí po doteku.