Archiv novinek


Sára
Sára je velmi náruživá a nebojí se ničeho. Miluje mazlení a i žhavé milování.
Electra
Štíhlá křehká dívka se smyslem pro humor. Miluje polohu zezadu. Přijď se za touto zelenookou kráskou do klubu nebo si ji zavolej k sobě.
Edita
Edita je luxusní kočička s dokonalýma prsama. Je velice příjemná a svým kouzelně roztomilým úsměvem Vás dostane do kolen. Je velice náruživá a proto doporučujeme se na tuto slečnu pořádně vyspat, abyste to na pokoji udýchali.
Emily
Emily je sexu chtivá slečna, co má ráda tvrdý sex. Má uhrančivé oči a je neukojitelná. Je sexy a hravá. Má ráda pánský análek a vyžívá se v kouření.
Pamela
Pamela je štíhlounká společnice která miluje dobré pití a skvěle tančí.
Jesica
Jesika má ráda orálek a dobrou zábavu. Pokud máte rádi hezký zadek tak je to ta pravá volba... :-)
Chloe
Tato dračice se nebojí pořádného chlapa. Má ráda pánský anál a baví ji. Má příjemné vystupování a je energická. Rozhodně se s ní nudit nebudete při popíjení nebo na pokoji. Dokáže velice dobře plnit přání.
Paula
Paula je velmi nemluvná společnice, ale za to je velmi vášnivá....
Inna
Inna Vám splní, co Vám na očích vidí. Je pořád nadržená.Miluje když si někdo hraje s jejím piercingem v rozkroku a nejvíc jí ukojí výstřik na obličej.
Hanah
Hanah je drobná milá ale nenechte se zmást, na pokoji je pěkná dračice. Člověk se s ní nenudí a nudit se nikdy nebude. Je hravá a nápaditá.